Зустрічі бізнес-асоціацій на протидію руху SaveФОП

Надіслав: Офіс АПІТУ , дата: вт, 2020-11-03, 10:20

Представники АПІТУ, Європейської бізнес асоціації, Асоціації українських імпортерів побутової електроніки (АУІПЕ), Аптечної професійної асоціації України (АПАУ), Асоціації імпортерів і дистрибуторів автозапчастин (АІДА) та експерти Української ради бізнесу регулярно проводили онлайн зустрічі для координації дій спрямованих на протидію акціям руху SaveФОП та збереження фіскалізації торгівлі ризиковими групами товарів. За результатами таких зустрічей розроблено концепції проведення та реалізовано такі заходи:

  • серія прес-брифінгів ризикових галузей: 

28 жовтня -  Нелегальний ринок ризикових товарів в Україні: економічна та споживацька небезпека електротехніки”
29 жовтня - АПАУ не підтримує звуження сфери фіскалізації для ризикових груп товарів та Нелегальний ринок автозапчастин. Загрози для економіки та споживача
2 листопада – ЄБА: Фіскалізація підтримати не можна зупинити  Відео
•    Направлено особисті листи кожному народному депутату із закликом не включати до порядку денного та не голосувати за законопроекти, що скасовують фіскалізацію ризикових сфер.
•    Створено сайт Детінізація - це цивілізація: https://detinizaciya.org.ua/ та сторінку у ФБ: https://www.facebook.com/Detinizaciya/, на яких регулярно публікуються аналітичні матеріали щодо необхідності фіскалізації.
•    Організовано мітинг білих сил, що відбувся 3 листопада під будівлею Верховної ради України.
 

Вітаємо на сайті АПІТУ!

Уподобайте нас у FaceBook: http://facebook.com/apitu.org.ua