Презентація звіту «Україна та Угода про асоціацію: моніторинг виконання Угоди 2014-2018 роки»

Надіслав: Офіс АПІТУ , дата: пн, 2018-12-17, 14:31

13 грудня 2018 за підтримки Konrad Adenauer Stiftung Ukraine та програми MATRA Посольства Королівства Нідерландів в Україні відбулася Презентація звіту «Україна та Угода про асоціацію: моніторинг виконання Угоди 2014-2018 роки». Спікерами заходу були: Хюг Мінгареллі, голова представництва ЄС в Україні, Ольга Стефанішина, Директор Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Світлана Заліщук, голова підкомітету з питань Євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції комітету ВРУ закордонних справах, Роман Ілик, заступник міністра охорони здоров'я України, Любов Акуленко, директор ГО «Український центр європейської політики» та ін.. Від АПІТУ участь у заході взяв генеральний директор Юрій Пероганич. 

Під час заходу відбулася презентація результатів четвертого експертного моніторингу щодо виконання Україною зобов’язань в частині адаптації законодавства до вимог ЄС. Експерти презентували прогрес виконання Угоди за чотири роки (2014-2018 роки), та стан адаптації національного законодавства у сферах транспорту, захисту прав споживачів, митних питань та сприяння торгівлі, підприємницької діяльності та торгівлі послугами, енергетики, оподаткування, навколишнього середовища, діяльності компаній, соціальної політики, громадського здоров’я, страхування, поштових та телекомунікаційних послуг. 

Увагу Хюґа Мінгареллі було звернуто на затримку сторони ЄС з підготовкою угоди ACAA (взаємне визнання відповідності), зокрема в секторах «Машини і механізми», «Низковольтне обладнання», «Електромагнітна сумісність».

Вітаємо на сайті АПІТУ!

Уподобайте нас у FaceBook: http://facebook.com/apitu.org.ua